Card Image

Bu yazımızda sizlere tamamen ücretisiz bir şekilde bir websitesine nasıl sahip olabileceğinizi anlatacağız.Ürün ve hizmetlerinizi veya markanızı bir kaç kolay adımla tamamen ücretsiz bir şekilde internet ortamına taşıyabileceksiniz. Ücretisiz bir web sitesine sahip olmak için atmanız gereken adımlar;

1-Mobil cihazınızdan veya internet tarayıcınızdan gmail hesabınız ile https://business.google.com/adresine giderek temsil ettiğiniz ürün/hizmet veya markanızı işletme olarak kaydetmeniz gerekmektedir.

2-Burada kesinlikle ayrıntılı birşekilde işletmemizin faaliyetini, Adresini kapı no' ya kadar eksiksiz bir şekilde doldurmalıyız.Süreç gayet kolaydır.(ileri,ileri).

3-Fotoğraf, Telefon numaramız gibi bilgilerimizi titizlikle doldurmayı unutmayalım.

4-(Önemli)İşletmenize google tarafından 14 gün içinde muhtemelen ptt kargo ile bir adet zarf gelecektir.Bu zarfın içerisinde bulunan şifreyi işletmenizi onaylamak için kullanacaksınız.

5-Zarfın gelmesini beklemeden web sitemizi artık oluşturabiliriz. https://business.google.com/ işletmemizi başrı ile oluşturduktan sonra websitesi sekmesine tıklıyoruz.

6-Gerekli ayarları zevkimize göre yaparak, Bilgilerimizi doldurarak sağ üst köşeden websitemizi yayınlaya tıklıyoruz.

7-Artık ücretsiz bir websitemiz oldu.Panelimizi kurcalıyarak istediğimiz değişiklikleri yapabiliriz.Bize verilen sınırlar içerisinde kalmak kaydıyla.